Son dönemlerde yüksek katlı binaların artmasıyla birlikte Gaziantep asansörlü nakliyat hizmetlerine olan rağbet de artmıştır. Büyük bir kolaylık sağlayan ve zamandan kazandıran asansörlü taşıma hizmetleri ile eşyaların zarar görme olasılığı da düşer. Tek tek eşyaların taşınması son derece zahmetli bir iş olduğundan dolayı çok kısa sürelerde eşyaların taşınması söz konusudur. Ayrıca, çevreye verilecek herhangi bir zarar minimuma indirilmiş oluyor.

Dar koridorlu ve yüksek binalarda ve asansörle taşımanın mümkün olmadığı hallerde asansörlü taşıma son derece pratik bir yöntem olarak karşımıza çıkmakta. Güvenli taşımacılığın da lideri konumunda olan asansörlü taşıma hizmetleri Esma Nakliyat tarafından uzman ve deneyimli personelimiz ile sağlanmaya devam etmekte ve müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.

Gaziantep Asansörlü Nakliyat Kaçıncı Kata Kadar Yapılıyor?

Ülkemizde çok daha yüksek katlı binalar olsa da,  bulabileceğiniz en yüksek asansör 25 katlıdır.  25. Kattan yukarı nakliye yapılamamakta ve zorlamaya kalkılırsa da son derece risklidir. Ancak bazen çok daha az katlar olsa bile asansörlü taşıma uygun olmayabilir. Elektrikli tel ya da sokağın dar ve uygun olmaması gibi durumlardan kaynaklı olarak asansörü kullanılamayabilir.

Dolayısıyla, Gaziantep asansörlü nakliyat hizmetlerinde en önemli hususlardan biri sokağın veya binanın çevresinin uygun olmasıdır. Gerekli ekspertiz çalışmaları yapılmadan taşımaya girilmemelidir.  Asansörlü taşıma hizmetleri veren firmamız evin bulunduğu konumu gezip incelemeden kesinlikle asansör getirmemektedir. Asansörlü nakliyat araçlarının 47 metre olanları da mevcuttur.

Asansörlü Nakliyat Hangi Durumlarda Yapılmamalı

Gaziantep Asansörlü nakliyat hizmetlerine etki eden pek çok unsur bulunuyor. Hava şartları da bunlardan birisidir. Aşırı rüzgarlı, fırtınalı havalarda oldukça tehlike arz eder. 6-7 kat üzerine çıkılmamalıdır. Hava koşullarının olumsuz olması durumunda kesinlikle asansörlü nakliyat yapılmamalıdır.

Her şeyden önce sağlık geldiği için yüksek gerilim hatlarının bulunduğu binalarda da asansörlü nakliyat yapılması sakıncalıdır. Aynı şekilde, aşırı rampa zeminlerde de asla önerilmez. Yağışlı havalarda kayma riskinden dolayı asansör kurulmaması çok daha doğru olacaktır. Asansörün 80 derecelik açı yapabileceği yerlerde asansör aracı kurulabilir. Esma Nakliyat olarak tüm bu riskleri göz önünde bulundurarak taşıma yapmaya özen gösteriyoruz.

Tüm bunlara ilave olarak asansör kurulacak olan evlerin pencerelerinde ve balkonlarında demir şebekelerin bulunmaması gerekiyor. Varsa da, asansörün kurulumundan evvel çıkarılması gerekmektedir.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Birçok farklı etken olsa da asansörlü nakliyat hizmetinde belirleyici unsur binanın katıdır. Elbette birçok değişkenler ve yenilikler her geçen gün fiyatları etkiliyor. Asansörlü nakliyat hizmetinin yanı sıra başka hizmetler de verilecekse fiyatlar yine değişmekte.

Dolayısıyla asansörlü nakliyat hizmetlerini almadan evvel firmamız ile doğrudan iletişime geçebilir ya da web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Esma Nakliyat olarak her daim müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz ve en makul ve bütçe dostu fiyatlar sunuyoruz.

Firmamız sadece asansörlü nakliyat hizmeti vermiyor bunun yanı sıra evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, eşya depolama,  eşya paketleme, parça eşya taşıma, ofis ve fabrika taşıma gibi alanlarda da her türlü ihtiyacınıza çözüm üretiyor. Sigortalı ve garantili sözleşme ile çalışan ve alanında uzman personeli ile pratik ve hızlı çözümler üreten firmamız çağın yeniliklerine de ayak uydurarak hizmet veriyor. Özellikle sarsıntısız bir şekilde araç kullanan şoförlerimiz eşyaların hasar görmemesi ya da en az zararla yerine ulaştırılması konusunda hassasiyetle hareket ediyor. Ekip işi olan nakliye hizmeti eşyanın ilk yerinden alınmasıyla başlayıp paketlenmesi, araca yüklenmesi, araçtan indirip yerine yerleştirilip montajının yapılması aşamaların da adım adım ve titizlikle yerine getirilir.

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.