Parsiyel eşya taşımacılığı da denilen Gaziantep parça eşya taşıma hizmeti taşınma hizmetlerinden kısmi faydalanmanızı sağlar. Böylece, maliyeti daha düşük olmuş olur. Parça eşya taşıma işini daha pratik ve güvenli bir şekilde profesyonel personelimiz tarafından gerçekleştirirken sigortalı olmasına da özen gösteriyoruz.

Gerek şehirlerarası gerekse de şehir içi nakliyat sektöründe parça eşya taşıma ve ofis taşımacılığı da yer alıyor.  Tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız sayesinde sektörde uzun yıllar başarılı bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.  Parça eşya taşıma hizmetini aynı gün içinde bitirerek güvenle teslim ediyoruz. Esma Nakliyat olarak tecrübeli ve alanında uzman ekibimizle aynı gün içinde parça eşya taşıma ve tüm diğer nakliye işlerinde sizlere çözüm odaklı hizmet anlayışı sunmaktayız.

Gaziantep Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Eğer Gaziantep parça eşya taşıma hizmeti almaya ihtiyacınız varsa bu konuda doğru yerdesiniz. En uygun fiyatları teklif ederek makul tutarlarla taşınma hizmetini almanızı sağlayan firmamız keşif yapmadan kesinlikle rakam belirtmez. Doğru rakamı verebilmek için mutlaka keşif yapılarak belli bir maliyet ortaya çıkarılır. Bunun için eşyanın taşınacağı mesafe, eşyanın miktarı ve taşımanın gerektirdiği şartlar gibi unsurlar değerlendirilir.

Kişiye göre ortalama bir fiyat ortaya çıksa da, belli bir standartı olan eşya nakliyeciliğinde yapılacak işin ekstra hizmet bedelleri de belirlenerek maliyet çıkarılır. Dolayısıyla, bunun için firmamız ile görüşmenizde yarar vardır.

Parça Eşya Taşıma Hizmetleri Nelerdir?

Kendi şartlarınızla taşıyamayacağınız bir ya da daha fazla eşyanın uygun bir araç aracılığıyla taşınması işlemine Gaziantep parça eşya taşıma hizmeti denmektedir.  Buradaki en büyük avantaj sizin eşyalarınızla birlikte gidecek diğer parça eşyaların da aynı güzergâha gitmesi ve dolayısıyla maliyetin bütçeye uygun düşürülmesidir. Çoğunlukla öğrenci evleri, yazlık evler, bekar yaşayan memurlar gibi kesimlerin tercih ettiği parça eşya taşıma hizmeti aynı zamanda ofis, işyeri gibi yerlerin az miktardaki eşyalarını taşıma amacıyla da tercih edilebilir.

Tıpkı diğer taşıma türlerinde olduğu gibi parça eşya taşımada da Esma Nakliyat eşyaları veya önemli evrakları sigortalı olarak sağlam ve güvenle yerine ulaştırır. Firmamız, ayrıca, tek parça eşya taşıma hizmeti denilen ebat ve ağırlığı büyük olup asansör veya merdivenle taşıması zor olan ve ambalaj ve paketleme gerektiren tekli eşyaların nakliyesinde de hizmet vermektedir.

Parça Eşya Taşımada Dikkat Edilecekler

Esma Nakliyat uzun yıllardır hizmet verdiği nakliyat sektöründe engin tecrübeleriyle müşteri odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Parça eşya taşıma da sigortalı olmasına dikkat edilmelidir. Taşıma yapan aracın uygunluğuna ve anlık sevkiyat yapıp yapmadığına da bakılmalıdır.

Tek parça da olsa özen gösterilip paketlenmenin iyi yapılıp yapılmadığına da hassasiyet gösterilmelidir.  2 veya 3 parça beyaz eşyanızın taşınması gerekiyorsa araçlarda uygun ölçülerde yer açılarak nakliye hizmeti verilir. Yalnız eşyanızın özel alanlarda ve sigorta sözleşmeli olarak kırılmadan ve çizilmeden taşınmasında dikkatli olunmalıdır. 10 farklı araçla nakliye hizmetimiz bulunuyor. Ayrıca en küçük eşyalar için motor kuryeler kullanılmaktadır.

Firmamız beyaz eşya transit araç kullanırken mobilyalar için kamyonet tipi taşıt tercih etmekte. Sağlıkla ilgili özel bir durum varsa özel ambulans kullanıyoruz. Taşınacak yere göre araç seçimi son derece önemlidir. Müşterilerimiz için her daim özel çözümler üreterek en makul şekilde memnuniyeti artırmaya yönelik olarak çağın gereklerini takip ediyoruz. Ayrıca eşyaların güvenli bir şekilde taşınması anlamında tüm tedbirleri akarak herhangi bir maddi zarar ya da sağlık sorununa yol açacak  bir durum yaşanmasını önlemekteyiz.

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.