Sözleşmeli ve garantili taşımacılık hizmeti olan Gaziantep sigortalı nakliyat eşyalarınızın herhangi bir zarara uğramasında zararınızı karşılayan bir kasko sistemine sahiptir. Güvenilir firmamız yılların verdiği emek ve tecrübemizin harmanlandığı bir deneyim ile eşyalarınızı güvenle taşır. Başta şehir içi olmak üzere şehirler arası nakliyatta da sigortalı bir şekilde hizmet veriyor.

Belli bir bedel karşılığında sigortalanan eşyalar veya mallar ya da her türlü ofis malzemesi, evrak vb. eşyalarınız sektörde uzman ve deneyim sahibi personelimiz aracılığıyla tek tek paketlenir ve özenle araçlara yerleştirilir.  Nakliyenin her aşaması ayrı ayrı önem taşır çünkü yükleme ve taşıma esnasında da aynı titizlik devam edilmelidir. Eşyaları indirip montajını yaparken de. Kırılacak eşyalara daha çok dikkat ederek işaretliyor ve onların taşınmasında daha farklı bir yol izliyoruz.

Profesyonel Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Kafanız rahat ve konforlu bir şekilde taşınmak istiyorsanız profesyonel sigortalı nakliyat hizmetinden faydalanabilmeniz mümkün. Hem güvenli hem de garantili olduğu için eşyalarınız tam da zamanında yerine sapasağlam ulaşır. Esma Nakliyat taşıma işinin hakkını vererek bu sektörde kendini ispatlamış bir firmadır. Tüm eşyalarınızı gerek şehir içinde gerekse de şehirler arası sigortalı ve garantili bir şekilde taşıyarak hizmet vermeye devam ediyor.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ve gelişen teknolojinin fırsatlarını da değerlendirerek sizlere kaliteyi uyguna sağlamayı vadetmiştir. Asansörlü taşıma ve sağlam ambalajlama konusunda da mükemmel derecede bir hassasiyetle işimizi yapıyoruz ve sizlerin memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz.

Gaziantep Sigortalı Nakliyat Fiyatları

Sektörde uzun yıllardır güvenle ve kaliteyle hizmet veren firmamızın amacı Gaziantep sigortalı nakliyat ile her iki tarafı da güvence altına almak ve eşyaların zarar görmesini engellemektir. Sigorta bedeli sigorta şirketleri tarafından belirlenmiştir ve koşulları sigorta sözleşmelerinde belirtilmiştir. Ancak taşıma ücreti için maliyetin çıkarılması gerekir.

Eşyaların taşınacağı mesafe ve taşınacak eşyaya bakılarak bir fiyat belirlenmesi gerekir. Gerekli bütün kriterler incelendikten sonra en makul fiyat belirlenir. Bundan önce keşif yapmakta son derece önemlidir. Bu sayede, fiyatın ortaya çıkarılması çok daha sağlıklı olur.

Sigortalı Nakliyatın Avantajları Nelerdir?

Her şeyden önce taşınacak kişi için büyük bir önem taşıyan Gaziantep sigortalı nakliyat hizmeti konforlu ve sorunsuz taşınmanın tek kuralıdır. Ancak bu sayede eşyalarınız zarar görmez veya zararınız karşılanır. Birçok kişi ucuz fiyatlarla taşınma derdine düştüğü için sigortayı pek umursamayabiliyor. Ancak sigortalı nakliyat yoluyla ancak sağlam ve kaliteli bir taşınma söz konusudur.

Sigortalı bir şekilde eşya taşıyan firma yok denecek kadar azdır. Bu şekilde merdiven altı diye tabir ettiğimiz nakliyat firmalarına çok da itibar edilmemesinde yarar vardır. Esma Nakliyat olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde müşterilerimizi üzecek, yoracak ya da memnuniyetsiz bırakacak bir hizmetimizin olmamasından gururluyuz. Son teknolojinin gereklerine de ayak uydurarak asansörlü taşıma hizmetleri de vermekteyiz.

Sigortalı Nakliyat Hizmetlerinde Sözleşme Şart Mı?

Taşınma öncesinde mutlaka keşif yapılır. Yapılan değerlendirmeden sonra ve sözleşme şarttır. Böylece, eşyalarınızın taşınırken zarar ve hasar görmesi durumlarında size zararınız ödenir. Sigortalı nakliyat hizmetlerini alarak kendinizi garanti altına almış olursunuz. Bu yüzden, sözleşmenin mutlaka yapılması ve sözleşmede yer alan tüm maddelerin detaylarıyla çok iyi dikkatli bir şekilde okunması gerekir. Taleplerinizi doğru bir şekilde iletmeniz ve sözleşmelerinizi ona göre oluşturmanız son derece önem taşımaktadır. Taşınma hizmetini aldığınızda tüm ücretler firmamız tarafından karşılanır. Sigortalı hizmetlerimiz asansörlü taşıma, şehirler arası nakliyat ve eşya depolama alanlarını kapsar.

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.