Gaziantep şehir içi nakliyat firmaları genel olarak dört farklı şekilde hizmet verirler. Bunlardan ilki sadece nakliye hizmetidir. Montajını kendiniz yapmanız gereken bu taşıma hizmetinde paketleme işlemini de siz kendiniz yaparsınız. Yine taşınma işlemi bittikten sonra da yerleşme ve paketleri açma işlemi size aittir. Bir diğer nakliyat türü ise kolileme işleri hariç nakliye hizmetidir. Tüm eşyaları kolilere siz kendiniz yerleştirirsiniz nakliye firması sadece taşıma işlemini yapar.

Bu taşıma sisteminde mobilya ve beyaz eşyalarınızın paketlenmesini, montajını ve kurulumunu nakliye firması yapar. Taşınma sonrası kolileri açma işlemini yine bırakır. Üçüncü nakliye türü ise, detaylı nakliye hizmetidir. Tüm paketleme, montaj ve demontaj işlemlerini nakliye firması yapar. Esma Nakliyat olarak tüm paketleme, taşıma ve montaj aşamalarında müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyoruz ve tüm hizmet aşamalarında eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Son olarak, anahtar teslim nakliye hizmeti bulunmaktadır. Bunu her nakliye firması yapmamaktadır. Sektörde kendini ispatlamış firmalar sadece özel ve değerli eşyalarınızı alıp çıkmanıza müsaade eder. Nakliye firması tüm taşıma ve yerleştirme işlemlerini sizin için yapar.

Uygun Fiyatlı Gaziantep Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Gaziantep Şehir içi nakliyat ve şehirlerarası taşımacılık sektöründe hizmet veren Esma Nakliyat son teknoloji ekipman ve kaliteli paketleme ambalajları kullanmaktadır. Birçok rakip firmanın aksine son derece bütçenize uygun fiyatlarla nakliyat hizmeti verdiğimizi de belirtelim. Özellikle de, eşyalarınızın taşınması sırasında kırılma, çizilme vs. zarar görmemesi ve maddi bir hasara yol açmaması için titizlikle dikkatle çalışan ekibimiz oldukça profesyonel bir şekilde çalışıyor.

7/24 hizmet veren firmamız alanında uzman ve tecrübeli çalışanları ile son teknoloji taşıma ekipmanları kullanarak tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde hasarsız ve maddi bir kayba uğramadan yerine ulaştırılmasını sağlıyor. Gerek Gaziantep şehir içi nakliyat gerekse de şehirler arası nakliyatta hem ambalajlama hem de taşıma esnasında gereken özen gösterilerek sigortalı bir şekilde taşıma gerçekleştirilir.

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

Her geçen gün gelişen teknoloji ile nakliye firmaları da ekipmanlarını geliştirmekte ve eğitimli gelişmiş personel ile teknolojiyi birleştirerek profesyonel hizmet vermektedir. Şehir içi nakliyat fiyatları ise çoğunlukla bütçeye uygun ve fiyatlandırma politikası müşteri odaklıdır. Gerek şehir içi gerekse de şehirler arası nakliyatta fiyatlar mesafeye ve taşınacak eşyaya bağlı olarak değişiyor.

Asansörlü eşya taşıma yapılacaksa da maliyet katlandığı için fiyata eklenir. Nakliyat hizmeti sigorta kapsamında verilir ve bu yüzden garantilidir. Yani, sigorta yapmadan ve çok ucuza taşıma hizmeti veren firmalara çok da güvenmemek gerekir. Her keseye hitap eden firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve eşyalarınızın hasar almadan taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyatta Tercih Edebileceğiniz Hizmetler

Şehirler arası ve şehir içi nakliyat alanlarında hizmet veren firmamız her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmaya devam ediyor. Ancak şehir içi nakliyat hizmeti ihtiyaçlara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Buna göre farklı bir fiyatlandırma yapılıyor ve özel hizmet seçenekleri de sunuyor.

Bu hizmetlerimiz şunlardır:

  • Evden eve nakliyat
  • Parça eşya taşıma
  • Komple bina taşıma
  • Ofis ve işyeri taşıma
  • Villa ve rezidans taşıma
  • Eşya depolama
  • Şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat

Konularında uzun yıllardır hizmet veren firmamızdan destek alabilir ve ihtiyacınıza göre hizmet alabilirsiniz. Dilerseniz ofisimize gelerek veya online web sitemizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı ama organize bir şekilde taşınmak profesyonellik istediği için bu konuda kendi başınıza hareket etmemeli ve maddi hasar ya da sağlığınızı tehlikeye atacak durumlardan kaçınmalısınız.

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.