Gaziantep Evden eve nakliyat sektöründe birçok firma bulunur ve eşya taşıma hizmeti verdiğini belirtebilir. Ancak şunu bilmek gerekir ki her sektörde olduğu gibi bu sektörde de korsan çoktur. Evden eve nakliyat işi göründüğü gibi basit bir iş değildir. Taşıma araçlarından çalışan elemanlarına kadar her bir ayrıntıya dikkat edilmesinde fayda vardır.

Ucuz ama iyi bir iş asla olmaz. Çağdaş standartları yakalamış bir uzmanlık ve ekip işi olan nakliyatçılık her adımında hassasiyet isteyen bir iştir. İyi bir nakliye işi için öncelikle doğru firmanın seçilmesi gerekir. Esma nakliyat personelinin alanında deneyimli ve eğitim sahibi olması ve güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile müşterisinin yüzünü güldürebilmesi oldukça mühimdir.

Evden Eve Nakliyatta En Önemli Unsurlar Nelerdir?

Evinizin veya ofisinizin taşınması gerekiyorsa evden eve nakliyat alanında önemli unsurlara dikkat etmeniz gerekiyor.

  • Taşıma için kullanılacak aracı gözünüzle görmelisiniz. Sonradan hayal kırıklığına uğramamak adına bu konuda firmayla mutabık kalın.
  • Ambalajlama konusunda izledikleri yolu mutlaka öğrenmelisiniz. Bu sayede, eşyalarınızın nasıl güvenle taşındığını öğrenmiş olursunuz.
  • Taşıma işini gerçekleştirecek elemanların iş deneyimi ve yeterliliği, sayısı hakkında bilgi sahibi olmanızda yarar vardır.
  • Firmanın referanslarına mutlaka göz atmalı ve araştırmalısınız. Bazen gerçek olmayan referanslar da eklenmiş olabilir.
  • Firmanın K3 yetki belgesinin olup olmadığını öğrenmenizde yarar vardır
  • Eşyalarınızın nakliyesi sırasında sigortalanmasına özellikle dikkat etmelisiniz
  • Asansörlü taşıma yapılacaksa bunun sözleşmede yer alması da önemli hususlardandır
  • Sözleşme maddelerini okumadan imzalamamanız da fayda vardır.

Gaziantep Evden Eve Nakliyatta Neler Var?

Uzun yıllardır Gaziantep evden eve nakliyat alanında dürüstlüğünden ve kalitesinden ödün vermeden hizmet veren Esma Nakliyat çağın teknolojisine uygun bir taşıma ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Tecrübeli çalışanlarımız ve güvenli araçlarımız ile profesyonel nakliye hizmeti veren firmamız sigortalı taşımacılık, asansörlü taşımacılıkta hızlı çözümler üretiyor.

Güvenilir ve kaskolu taşımacılık nakliye firmalarının olmazsa olmazıdır.  Aksi takdirde, çok ciddi maddi kayıplarla karşılaşmamak mümkün değildir. Firmamız bu anlamda hiç bir müşterisini maddi bir zarara uğratmadan taşıma işini güvenle yapmaktadır. Nakliye alanında bir diğer önemli unsur maliyettir. Çok yüksek maliyetlerle taşıma müşteriye ekstra bir yük getirecektir. Bu açıdan, çok ucuzuna değil makul fiyatlar sunan firmalarla anlaşmakta yarar vardır.

Ayrıca, firmamız eşya depolama, ofis taşıma, şehirler arası nakliyat alanlarında da hizmet vermektedir. Eşyalarınızın eski yerinden alınıp demontajı yapıldıktan sonra ambalajlanır ve taşıta yüklenir. Yeni yerine özenle yerleştirilir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Son yıllarda oldukça populer olan asansörlü evden eve nakliyat hizmeti büyük kolaylıklar getirmiştir. Yüksek katlara eşyaların daha kısa sürede ve zarar görmeden taşınması ancak asansörlü taşıma ile mümkündür. Çok fazla merdiven çıkarak eşyaların taşınması hem binaya da zarar verir ve etrafa rahatsızlık verir. Ayrıca, çalışanlar daha fazla yorularak verimsiz bir taşıma ile sonuçlanır. Bu da eşyaların zarar görmesi ve maddi hasar demektir. Tüm bunların yaşanmaması adına asansörlü taşıma ile kolayca taşınmayı gerçekleştirebilirsiniz.

Taşınma maliyeti hesaplanırken bir çok kriter göz önünde bulundurulur. Esma Nakliyat olarak evden eve nakliyat alanında hizmet verirken fiyatları en minimum düzeyde tutar. Fiyatları etkileyen unsurlar arasında taşınacak eşyaların miktarı,  taşınacak mesafe ve asansörlü nakliyat olup olmaması gibi noktalar sayılabilir. Eğer sadece taşıma işlemi olacaksa ve içinde montaj vs. Yoksa fiyatlar değişebilir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak sözleşme yapmanızda yarar vardır. Genellikle büyük şehirlerde nakliye ücretleri biraz daha fazladır. Asansörlü eşya taşımada sigortalı olmasına dikkat edilmelidir.

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.