Türkiye’nin 81 iline Gaziantep şehirler arası nakliyat alanlarında hizmet veren firmamız profesyonel bir şekilde eşyalarınızı yerine ulaştırmaktadır. Taşıma hizmetini sunarken ise tamamıyla profesyonel ve deneyimli bir ekiple çalışarak sorunsuz bir şekilde nakliyatı tamamlar. Gerek araç desteği ve gerekse de paketleme, montaj ve yükleme aşamalarında son derece titizlikle çalışarak en ufak bir eşyanın bile zarar görmesi engellenmektedir.

Sadece tam bir eşya nakliyesinde değil Parça eşya taşıma ve ofis taşımada ve eşya depolama alanlarında da hizmet veren Esma Nakliyat tüm işlemlerinizi kusursuz bir şekilde halledebilmektedir.   Tüm sökülen eşyaların özenle yeniden montajını ve hassasiyetle yerine yerleştirilmesini sağlayarak çok yüksek katlara bile dakikalar içinde erişim ve yerleştirme sağlayabiliyor.

Gaziantep Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Kapsamında Neler Vardır?

Şehir içi nakliyat ve Gaziantep şehirler arası nakliyat alanlarında hizmet vermekte olan firmamız en geç 2 gün içinde taşıma ile ilgili tüm işlemleri tamamlar. Nakliye aşamasında tüm eşyalarınız, ofis malzemeleriniz ve kurumsal yüklerinizin tamamı sigortalanarak taşınmakta.

Böylece, sigortalı olarak taşınan eşyalarla ilgili maddi bir hasar meydana gelmesi durumunda maddi zararım bedeli müşteriye ödenmektedir. Ayrıca ambar yükleri veya komple işyeri ve bina taşımacılığında da hizmet veren firmamız tüm yük ve eşyaları son teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirir. Kamyon, kamyonet ya da tır araçlarını eşyanın durumuna göre kullanarak fazla maliyetten müşterilerimizi kurtarmayı amaçlıyoruz.

Şehirler arası nakliyat sırasında gereken durumlarda asansörlü taşıma hizmetleri de vermekteyiz. Sizin tercihlerinize göre parça eşya taşıma, komple veya kısmi eşya taşıma ya da ofis taşımacılığı hizmetleri de veriliyor. Araçların tamamında K3 belgesi bulunup güvenli ve titizlikle nakliyat hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Şehirler Arası Nakliyatta Fiyatlar

Gaziantep Şehirler arası nakliyat alanlarında mümkün olan en ekonomik fiyat çözümlerini sunan Esma Nakliyat kesinlikle bütçenizi zorlayacak tutarlar teklif etmez.  Her türlü gelir grubundan her kesime hitap eden fiyatlarla kaliteyi birleştiren firmamız müşteri memnuniyeti konusunda hassas davranıyor. Esma Nakliyat işinde “her şeyden önce güven” diyerek çıktığımız bu yolda ardımızda birçok gülen yüzler bırakarak ilerliyoruz.

Taşımada belli standartlar belirlenmiş olsa da,  taşıma öncesinde mutlaka keşif yapılır. Bu keşif neticesinde ortaya bir fiyat çıkıyor. Özellikle ofis ve fabrika gibi yerlerin taşınması son derece profesyonellik isteyen bir iştir. Keşif sonrasında kullanılacak araç ve malzeme belirlenerek bir program yapılır. Bu sayede, şehirler arası nakliyat sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.  Türkiye’nin neredeyse 81 iline hizmet götüren firmamız bugüne kadar gelen tüm birikim ve tecrübesini sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyor.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kalitesiz ama ucuz olsun demek belki de en kötü durumlardan biridir. Taşıma oldukça hassas bir konudur. Bu açıdan şehirler arası nakliyat alanlarında hizmet veren firmalarla görüşürken güvenilir ama kaliteyi makul fiyatlarla sunan bir hizmet anlayışı olmasına dikkat etmelisiniz.  Belki de en çok yapılan hataların başında ucuz maliyet geliyor.

Nakliyat firmalarını araştırırken öncelikle profesyonel olmasına ve tecrübe sahibi olmasına çok dikkat edilmelidir.  En çok ambalajlama ve eşyaların de montesi ve montajı sırasında verdiği hizmete ve referanslarına iyi bakılmalıdır.  Ardından araçlarının taşımaya elverişli olup olmadığına da dikkat etmek gerekir. Taşınan eşyalarınızın sigorta kapsamında olup olmadığı da önem taşıyan bir konu olup eşyalarınızın güvenle taşınmasında en etkili yöntemdir. Ve son olarak, sözleşme yapmadan ve sözleşme şartlarını okumadan eşyalarınızın taşınmasına müsaade etmemelisiniz. Tüm bu hususlara dikkat ederek taşınma sorununu kolayca gidermeniz mümkün. Esma Nakliyat yetkililerinden sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.